- XIGMATEK

Цена
€34 72 / 67 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42270
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm RGB fansRear: 1 x 120 mm RGB fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2Front: 120 mm x 3 (Internal)PSU Shroud: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 350 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 165 mmSupport Graphics Card up to 325 mm (with Front Fans) 350 mm (without Front Fans)
РАЗМЕРИ: 386 x 200 x 411 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542270
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42270
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm RGB fansRear: 1 x 120 mm RGB fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2Front: 120 mm x 3 (Internal)PSU Shroud: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 350 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 165 mmSupport Graphics Card up to 325 mm (with Front Fans) 350 mm (without Front Fans)
РАЗМЕРИ: 386 x 200 x 411 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542270
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Xigmatek
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42270
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm RGB fansRear: 1 x 120 mm RGB fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2Front: 120 mm x 3 (Internal)PSU Shroud: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 350 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 165 mmSupport Graphics Card up to 325 mm (with Front Fans) 350 mm (without Front Fans)
РАЗМЕРИ: 386 x 200 x 411 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542270
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: EN42270
ФОРМАТ: mATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Mini Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 240 mm - Отпред120 mm - Отпред120 mm - Отзад
RGB: FixedДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.02 x USB 2.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 4
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Front: 3 x 120 mm RGB fansRear: 1 x 120 mm RGB fan
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 120 mm x 2Front: 120 mm x 3 (Internal)PSU Shroud: 120 mm x 2Rear: 120 mm x 1
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 3
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 4
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 160 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 350 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Superior Airflow and Ventilation DesignPSU Limitation up to 165 mmSupport Graphics Card up to 325 mm (with Front Fans) 350 mm (without Front Fans)
РАЗМЕРИ: 386 x 200 x 411 mm
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4711409542270
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отзад |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отпред |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отпред |
| RGB | Fixed |
| RGB | Да |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 2.0 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm RGB fans |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 1 x 120 mm RGB fan |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 3 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 350 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Superior Airflow and Ventilation Design |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PSU Limitation up to 165 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Support Graphics Card up to 325 mm (with Front Fans) 350 mm (without Front Fans) |
| РАЗМЕРИ | 386 x 200 x 411 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 120 mm x 1 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shroud: 120 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 120 mm x 2 |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 120 mm x 3 (Internal) |
| Тегло | 4.94кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 4 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 5.2 |
| Тегло | 4.94кг |
Xigmatek NYX Air II кутия mATX – 4 RGB вентилатора
Насладете се на отличен въздушен поток и живи светлинни ефекти с кутията Xigmatek NYX Air II mATX. Създадена за Micro-ATX конфигурации, този елегантен корпус идва с четири предварително инсталирани RGB вентилатора и страничен панел от закалено стъкло, осигурявайки както охлаждаща производителност, така и зашеметяващ външен вид.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Мрежестият преден панел и четирите включени 120 мм RGB вентилатора осигуряват отлично охлаждане на компонентите.
- Зашеметяващо RGB осветление — Четири предварително инсталирани вентилатора с адресируем RGB създават ослепителна светлинна атмосфера, която може да се синхронизира с дънната платка.
- Компактен mATX дизайн — Подходящ за Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки, идеален за спестяване на пространство без да се прави компромис с хардуерната съвместимост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mini Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 4 x 120 мм RGB |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| RGB подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Кутия Xigmatek NYX Air II
- 4 x 120 мм RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари (винтове, стойки и др.)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
















